Центр кінезітерапії

Медичний центр кінезітерапії "Kinesis Life"

Центр кінезітерапії "Kinesis Life" є сучасною установою, що використовує передові медичні технології в лікуванні захворювань опорно-рухового апарату та супутніх патологій. У центрі застосовуються ефективна методика, яка є результатом узагальнення світових досягнень кінезітерапії, ортопедії, неврології. Методика дозволяє усунути гострий больовий синдром за 1-2 сеанси, а лікування виключає ризик розвитку рецидиву.

Система інтегративної кінезітерапії
ефективна методика лікування без ліків і операцій

Шановні пацієнти!

Піклуючись про Вас в клініці «Kinesis Life» створена Система інтегративної кінезітерапії (СІК) - унікальна методика лікування без ліків і операцій неврологічних, ортопедичних та інших захворювань, аналогів якої немає в Україні. Методика включає наступні етапи: мануальное м'язове тестування, кінезіологічну корекцію, а також кінезітерапевтичний вплив.

Ключовими відмінностями Системи інтегративної кінезітерапії від методів кінезітерапії читайте.... детальніше.

Індивідуальні кінезітерапевтичны програми передбачають розроблені лікарем комплекси вправ на реабілітаційних тренажерах з функціями декомпресії і антигравітації. Всі вони безпечні і не мають вікових обмежень. Для виконання вправ від пацієнта не потрібно особливих зусиль, головне - чітке дотримання рекомендацій лікаря і правильне виконання вправ - в цьому випадку результат гарантований.

Методика захищена ПАТЕНТАМИ УКРАЇНИ, що свідчить про її унікальність, а також наукову новизну:

 1. Спосіб лікування захворювань опорно-рухового апарату.
 2. Лікування шийного остеохондрозу способом інтегративної кинезітерапії.
 3. Спосіб лікування гриж міжхребцевих дисків.
 4. Спосіб лікування поперекового остеохондрозу з грижами дисків.
 5. Спосіб лікування плече-лопаткового періартриту.
 6. Лікування артрозу великих суглобів способом інтегративної кінезітерапії.
 7. Лікування шийного та грудного остеохондрозу хребта з неврологічними проявами способом інтегративної кінезітерапії.

СІК отримала визнання не тільки серед тисяч вилікуваних пацієнтів, але і в широких колах медичної громадськості. Система інтегративної кінезітерапії - новий напрямок в медицині, що розглядає організм людини як єдине ціле, що враховує взаємозв'язок одних людських органів з іншими системами організму.

Таким чином, якщо Ви хочете позбутися від болю в спині, проблем пов'язаних з міжхребцевими грижами, забути про постійні виснажливі болі в суглобах, зберегти молодість до глибокої старості, просто поліпшити якість життя або свою фігуру - звертайтеся до професіоналів Медичного центру Кінезіс Лайф - успіх гарантований.Окрему подяку висловлюємо нашу вельмишановному партнеру професору, доктору медичних наук, академіку, зав. кафедрою мануальної терапії медичного університету, завідуючою лабораторією клінічної мануальної терапії наукового клініко-експериментального центру традиційних методів діагностики і лікування, президентові асоціації прикладної кінезіології Л.Ф. Васильєвій за навчання наших лікарів методам лікування прикладної кінезіології.

Проте, діючи в інтересах наших пацієнтів, використовуючи накопичений практичний досвід наших лікарів та реабілітологів, світові досягнення у сфері немедикаментозного лікування ми внесли суттєві зміни в підходи до лікування захворювань опорно-рухового апарату. Завдяки власному досвіду і вдалому синтезу кращих методів лікування, які застосовуються в різних країнах світу, в центрі розроблені ефективні Програми кінезітерапії суглобів і хребта, а також супутніх захворювань.

Результати, проведеної нами роботи, дають право зробити висновок, що праця наших науковців, лікарів та реабілітологів з розробки Методики кінезітерапії суглобів і хребта, виявилася плідною, а внесені зміни - ефективними і обґрунтованими.

Хочемо зробити акцент на тому, що в медицині є неприйнятним лікування за принципом «конвеєра» - в нашому медичному центрі лікування строго індивідуальне. Для нас головне - зцілення пацієнта.

Ми прагнемо зробити лікування у нашому Медичному центрі доступним ВСІМ співвітчизникам - ВСІ хто звернеться до нас за допомогою, обов'язково її отримає - ціна не стане перешкодою.

У нас працюють висококваліфіковані фахівці з великим практичним досвідом роботи. Серед лікарів - кандидати та доктори медичних наук, мають вищі та перші категорії за спеціальностями: неврологія, ортопедія, спортивна медицина та ЛФК, дипломовані реабілітологи та масажисти.

Ефективність і унікальність програм кінезітерапії хребта і суглобів забезпечується завдяки:

 • вдалому синтезу власного досвіду та світових досягнень у галузі немедикаментозного лікування;
 • простоті і доступності Програм кінезітерапії, які базуються на виконанні простих і безпечних вправ на спеціальних реабілітаційних тренажерах;
 • висококваліфікованим спеціалістам з великим досвідом роботи, які пройшли стажування в провідних зарубіжних медичних центрах, які спеціалізуються на лікуванні захворювань хребта та суглобів;
 • унікальній міофасціальній діагностиці, яка дозволяє швидко і безпомилково виявити причину захворювання та підібрати індивідуальний курс лікування.

Переконливим доказом дієвості лікування в Центрі є тисячі вилікуваних, вдячних пацієнтів. 


1