Про Центр / Переваги Центру кінезітерапії

Переваги Центру кінезітерапії "KinesisLife"

1) Медичний центр кінезітерапії "KinesisLife" надає послуги комплексного – як медикаментозного так і немедикаментозного лікування хребта та суглобів та інших супутніх захворювань.

2) В Центрі розроблені унікальні, ефективні і інноваційні Програми немедикаментозного лікування захворювань опорно-рухового апарату, які узагальнюють світовий досвід в сфері безопераційного, немедикаментозного лікування. Їх практичне застосування дало можливість вилікуватися або значно покращити якість життя тисячам пацієнтів, які пройшли курс лікування, реабілітації та оздоровлення в Медичному центрі кінезітерапії "KinesisLife".

3) Висока кваліфікація, профеcіоналізм і великий практичний досвід роботи лікарів, реабілітологів і масажистів. Серед лікарів - кандидати і доктори медичних наук, що мають вищі і перші категорії. Дипломовані реабілітологи і масажисти, які неодноразово займали призові місця на міжнародних та всеукраїнських конкурсах.

4) В Центрі кінезітерапії пацієнт не просто проходить курс лікування, реабілітації і оздоровления він ще і навчається навичкам самостійного надання допомоги самому собі. Це дозволяє підтримувати якість життя на максимально хорошому рівні.

5) Методи немедикаментозного лікування, реабілітації і профілактики показані практично всім хворим‚ що страждають захворюваннями опорно-рухового апарату.

6) Програми лікування, розроблені в Центрі, дають можливість  лікувати не лише конкретну хворобу, а і супутні захворювання, чинячи при цьому комплексну оздоровчу дію на увесь організм.

7) Наш Центр неухильно дотримується принципу індивідуальності процесу лікування. Лікування провадиться під контролем висококваліфікованих лікарів-кінезітерапевтів і інструкторів-реабілітологів. Ще Гіппократ говорив, що лікувати треба не хворобу, а хворого, а для цього потрібний комплексний і індивідуальний підхід. 

Місія Центру кінезітерапії
Переваги Центру кінезітерапії
Пріоритети діяльності Центру

1