Що лікуємо? / Захворювання суглобів

Захворювання суглобів

Біль у суглобах - сигнал про паталогічні процеси в організмі людини і може бути симптомом різних захворювань. У цій ситуації важливо поставити точний діагноз. Біль,  порушення рухливості можуть бути викликані як захворюваннями внутрішніх органів, так і пов'язані з невралгією, травмами і різними запаленнями. Наприклад, біль у попереку може бути викликаний як сечокам'яною хворобою, так і ревматоїдним артритом. Тому важливим завданням лікаря є - проведення грамотної, комплексної діагностики з метою виявлення можливого основного захворювання.

Артрит – це захворювання суглоба запального характеру.

Артроз - хронічне дегенеративно-дистрофічне захворювання суглоба, що призводить до змін суглобового хряща.

Лікування захворювань суглобів

Традиційні методи лікування захворювань суглобів

Якщо всі аналізи і знімки показують, що пацієнт має проблеми з суглобами, то в більшості випадків застосовуються фармакологічні засоби - знеболюючі і для зняття запалення і, як правило, приписується постільний або ж щадний руховий режим. З давніх часів відомо, що захворювання хребта і суглобів спокоєм не лікуються. Саме таке лікування, в кінцевому підсумку, приводить пацієнта на операційний стіл.

Що стосується хірургічного втручання, то канадський учений - нейрохірург Гамільтон Холл вважає, що не більше 2% пацієнтів можуть виграти від хірургічної операції. Він переконаний, що більш дієвий методом лікування - комбінація вправ , фізіотерапії та ліків.

Лікування хвороби суглобів у нашому Медичному Центрі кінезітерапії

Медикаментозне лікування суглобыв не забезпечує усунення причин захворювання, а в переважній більшості випадків - тільки пригнічує больовий синдром. Для обрання правильного лікування та позбавлення від недуги, слід зрозуміти просту істину - лікування хвороб опорно-рухового апарату можливо лише шляхом створення необхідних умов для повноцінної роботи м'язів, які є джерелом живлення хребта, суглобів і кісток людини. Таким чином, максимально зміцнюючи м'язи, що оточують хребет і суглоби, знімається з них навантаження, що знижує швидкість процесу їх руйнування. Крім того вправи поліпшують якість суглобової рідини, і суглоб отримує можливість у процесі руху пом'якшувати удар.

У зв'язку з цим в Медичному центрі кінезітерапії розроблена інноваційна немедикаментозна методика лікування захворювань хребта і суглобів. Методика, полягає в правильному виконанні спеціальних силових вправ на лікувально-реабілітаційних багатофункціональних тренажерах, що дозволяє активізувати необхідні для одужання м'язи і тим самим забезпечити кровообіг і живлення в зоні ураженого диска. У процесі виконання лікувальних декомпресивних вправ, розвантажуються суглоби і хребет, одночасно поліпшується кровообіг і лімфовідтік в уражених хворобою зонах. При цьому відновлюється еластичність м'язів, їх скоротність і трофічна функція, а також поліпшується рухливість суглобів, відповідно - їх живлення.

Застосування декомпресивних вправ зменшує контакт поверхонь суглобів за рахунок витягнення, що дозволяє відновити правильну форму хребта, а також уникнути витирання хрящів і дає можливість працювати тільки м'язам. В результаті - зміцнюється м'язовий корсет, що підтримує хребет і відновлюється нормальний кровотік, а значить і живлення глибоких м'язів, тканин і хрящів. Таким чином, лікування в Центрі кінезітерапії дозволяє досягти результату без застосування медичних препаратів, внутрішніми силами самого організму.

Не забувайте, що ваше здоров'я тільки у ваших руках. Спробуйте змінити свій погляд на хворобу і навчитися управляти нею і своїм тілом самостійно! 

Захворювання хребта
Захворювання суглобів
Хвороба Бехтерева
Артрит
Артроз
Артроз колінного суглоба
Коксартроз
Остеопороз
Ревматоїдний артрит
Артрит колінного та кульшового суглобів
Тендиніт ліктя (лікоть тенісиста, лікоть гольфіста)
Захворювання м'язів та сполучних тканин
Інші захворювання
Реабілітація та передопераційна підготовка

1