Запис до лікаря


Фамілія, Ім'я, Побатькові: *
Телефон: *
Дата та час: *
Опис проблеми: *
*позначені поля обов'язкові для заповнення

Вас постійно турбують болі в спині і суглобах? Вам набридло приймати дорогі малоефективні ліки? Хірурги лякають Вас неминучою операцією?
РЕЦЕПТ немедикаментозної і безопераційної боротьби з проблемами хребта та суглобів і багатьох інших захворювань ЗНАЙДЕНО - методика кінезитерапії допоможе Вам без операцій і медикаментів позбутись БОЛЕЙ і істотно поліпшити якість свого життя вже сьогодні!
Чим швидше Ви візьметесь за своє здоров'я , тим більше у Вас шансів побороти недугу, витративши при цьому мінімум часу і коштів.
Консультація в Медичному Центрі кінезітерапії KinesisLife включає в себе:
1. Комплексний огляд і діагностику пацієнта.
На прийом до лікаря пацієнт приходить з усіма раніше проведеними дослідженнями, у випадку їх відсутності лікар при необхідності направляє на дообслідування, яке необхідне для встановлення правильного діагнозу. Комплексний огляд і діагностика в нашому Центрі проводиться висококваліфікованими лікарями ортопед-травматологами,неврологами, лікарями зі спортивної медицини та ЛФК, мануальними терапевтами - фахівцями в області кістково -м'язової системи людини.
2. Складання лікувальної програми.
Лікар на первинному огляді розробляє строго індивідуальну реабілітаційну програму, до якої вносяться зміни за даними тестового заняття. У процесі лікування лікарем здійснюється контроль ефективності призначеного комплексу за даними лікувальних сеансів і повторних консультацій з пацієнтом.
3. Тестове заняття і міофасціальна діагностика.
Для проходження тестового заняття на спеціальному лікувально- реабілітаційному обладнанні пацієнт бере з собою рушник і спортивний одяг.
Тестування на спеціальному багатофункціональному обладнанні під контролем досвідчених фахівців з фізичної реабілітації дозволяє оцінити фізичний стан хворого з метою правильного підбору лікувальних програм, а також , навчити пацієнта діафрагмальному диханню і підготувати для виконання індивідуально підібраних адаптивно - знеболюючих комплексів на реабілітаційному обладнанні. На тестовому занятті підбираються безпечні дозування навантажень, прийнятних в будь-якому віці.
Міофасциальна діагностика на спеціальному обладнанні дозволяє лікареві оцінити функціональний стан м'язово - кісткового апарату та наявність порушень у хребті і приховано протікаючи дегенеративно -дистрофічні зміни суглобів і оптимальним чином підібрати та скорегувати програму їх лікування.
Обладнання, яке використовується в Центрі – це багатофункціональні лікувально-реабілітаційні тренажери, які дозволяють в максимально короткі терміни відновити рухову активність і поліпшити якість життя.
Вибір правильної програми лікування плюс професіоналізм і досвід фахівців Центру кінезітерапії KinesisLife - це запорука успішного лікування! 

Новини та акції
Запис до лікаря
Питання-відповідь
Ціни
Партнери
Статті
Консультація лікаря

1